Бренд: Brother
Краток опис: Brother PTE300VP Handheld, QWERTY keyboard, TZe tapes 3,5 to 18
Достапност:
Шифра: 32356
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 442

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother PTE300VP Handheld, QWERTY keyboard, TZe tapes 3,5 to 18 mm, Manual Cutter, Backlit LCD with label preview, High speed with barcode support - included 1TZE641, Lion battery, AC Adapter, Carry Case, Wrist Strap
Напреден Филтер
Бренд Brother
Можеби ќе Ве интересира