Бренд: ST
Краток опис: ST VCC-4400HWT, Superior Technology, Правосмукалка со канистер,
Достапност:
Шифра: 31947
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3031

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST VCC-4400HWT, Superior Technology, Правосмукалка со канистер, 2400W моќност на моторот, Црно- црвена боја, 1.5л капацитет на канистерот, ХЕПА филтер, излезен филтер, Телескопска цевка, 2 вклучени четки за чистење, 3м должина на кабел, автоматско вовлекување на кабелот
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019