Бренд: Canon
Краток опис: Canon cartridge PG-540, Black Ink Cartridge, for MG3640/MG3650,
Достапност:
Шифра: 31866
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 238

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Canon cartridge PG-540, Black Ink Cartridge, for MG3640/MG3650, MG4250/MG4239
Можеби ќе Ве интересира