Бренд: TopJet
Краток опис: TopJet Toner Cartridge C7115A for HP LaserJet 1000/1005/1200/120
Достапност:
Шифра: 31800
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 215

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TopJet Toner Cartridge C7115A for HP LaserJet 1000/1005/1200/1200N/1200SE/1220/1220SE/3300MFP/3320n MFP/3320MFP/3330 MFP, CANON LBP 1210, up to 2.500 pages
Можеби ќе Ве интересира