Бренд: Brother
Краток опис: Brother Photo Paper BP71GP50, 50 sheets. Glossy 6" x 4"
Достапност:
Шифра: 31796
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 187

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother Photo Paper BP71GP50, 50 sheets. Glossy 6" x 4"
Напреден Филтер
Бренд Brother
Можеби ќе Ве интересира