Бренд: TopJet
Краток опис: TopJet Drum unit DR2200 for Brother HL-2130, HL-2240/HL2240D/HL2
Достапност:
Шифра: 31754
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 137

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TopJet Drum unit DR2200 for Brother HL-2130, HL-2240/HL2240D/HL2250DN/HL2270DW, DCP-7055, DCP-7060D/DCP-7065DN/DCP-7070DW, MFC-7360N/MFC7460DN, up to 25.000 pages