Бренд: TopJet
Краток опис: TopJet Drum Unit DR3200 for Brother HL-5340D/5350DN/5370DW/5380D
Достапност:
Шифра: 31753
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 172

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TopJet Drum Unit DR3200 for Brother HL-5340D/5350DN/5370DW/5380DN,DCP-8085DN/8080DN/8380DN/8480DN/8890DW/8880DN, up to 25.000 pages
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019