Бренд: G&G
Краток опис: G&G NT-PS2160C (MLT-D101S), up to 1.500 pages, Toner Cartridge f
Достапност:
Шифра: 31637
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 212

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
G&G NT-PS2160C (MLT-D101S), up to 1.500 pages, Toner Cartridge for Samsung ML-2160/2161/2165W/2162/2165/2166/2168, SCX-3400/3405, SF-760P
Можеби ќе Ве интересира