Бренд: PTC
Краток опис: TR-H/C-UB120-BT1, Toner Powder, Black Color, Physical Type, 120g
Достапност:
Шифра: 31447
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 183

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TR-H/C-UB120-BT1, Toner Powder, Black Color, Physical Type, 120g Volume, Filled Bottle pack, for HP C7115A, Q7553A, Q5949A, Q2612A, C4092A, Canon Cart 319/719, 303/703, FX9/10, 104
Можеби ќе Ве интересира