TR-H/C-UB120-BT1, Toner Powder, Black Color, Physical Type, 120g Volume, Filled Bottle pack, for HP C7115A, Q7553A, Q5949A, Q2612A, C4092A, Canon Cart 319/719, 303/703, FX9/10, 104

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

TR-H/C-UB120-BT1

  • Бренд: PTC
  • Краток опис: TR-H/C-UB120-BT1, Toner Powder, Black Color, Physical Type, 120g
  • Шифра: 31447
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 169 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 169 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 169 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Потрошен материјал (Тонери, мастила и хартија)