Бренд: ST
Краток опис: ST D-100T, Superior Technology, Безжичен депилатор, виолетова/бе
Достапност:
Шифра: 31438
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1404

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST D-100T, Superior Technology, Безжичен депилатор, виолетова/бела боја, 30 дискови, 2 брзини, ротитачка глава, гумиран масирачки дел, Водоотпорна глава која може да се мие, Литиумска батерија на полнење (се полни за 8 часа), вклучена торбичка, четка за чистење и заштитно капаче
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019