Бренд: G&G
Краток опис: G&G NT-C2612J, (HP Q2612A), up to 3.200 pages, Toner Cartridge f
Достапност:
Шифра: 31254
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 243

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
G&G NT-C2612J, (HP Q2612A), up to 3.200 pages, Toner Cartridge for HP LaserJet 1010\1012\1015\1020\3015\3020\3030\M1005MFP\M1319MFP
Напреден Филтер
Бренд G&G
Можеби ќе Ве интересира