Бренд: Brother
Краток опис: Brother Toner TN230BK Black (crn - do 2200 str.) for HL-3040CN/3
Достапност:
Шифра: 31195
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 172

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother Toner TN230BK Black (crn - do 2200 str.) for HL-3040CN/3070CW, DCP-9010CN, MFC-9120CN/9320CW
Напреден Филтер
Бренд Brother
Тип Toner Cartridge
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019