ST NT-100T, Superior Technology, 3 во 1 Машинка за кратење влакна во нос, уши и веѓи, сребрена боја, заштитно капаче, користи АА батерија (не е вклучена)

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST NT-100T

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST NT-100T, Superior Technology, 3 во 1 Машинка за кратење влакн
  • Шифра: 31114
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 399 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Moulinex ABM11A3E

Moulinex ABM11A3E

Moulinex ABM11A3E, Миксер, Боја бела, Моќност 200W, 2 брзини, Маталки за миксирање..

Редовна Цена 1,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

De Longhi CG4001.BK

De Longhi CG4001.BK

De Longhi CG4001.BK, Голем грил тостер , Црна боја, Инокс рачка, прилагодлив термостат, грил плочи к..

Редовна Цена 3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,799 Ден.

Tefal SENATOR K3063414

Tefal SENATOR K3063414

Tefal SENATOR K3063414, Термо Бокал за носење, Инокс, 1l, за топли и ладни напитоци, заштита од прет..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

BOSCH BBH21621

BOSCH BBH21621

BOSCH BBH21621, Рачна вертикална правосмукалка и безжична правосмукалка на батерии, Модел 2016, Виол..

Редовна Цена 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,499 Ден.

BOMANN MC 701 CB

BOMANN MC 701 CB

BOMANN MC 701 CB, Чистач за пилинг од текстилни продукти, Компактен, Лесно чистење на пилинг од алиш..

Редовна Цена 339 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

249 Ден.

Philips BRE640/00

Philips BRE640/00

Philips BRE640/00, Депилатор, Боја Бела, керамички дискови, број на дискови 17, 2 брзини, безжичен, ..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,999 Ден.

BaByliss C901PE

BaByliss C901PE

BaByliss C901PE, Виолетова боја, Пегла за виткање коса со јонизација, Патентирана технологија AUTO ..

Редовна Цена 3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Philips HP8602/00

Philips HP8602/00

Philips HP8602/00, Фигаро, Боја Црна, Керамички обликувач, дијаметар 16мм, Темпреатура 190 С, автомт..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

909 Ден.

ST VCC-4700SRT

ST VCC-4700SRT

ST VCC-4700SRT, Superior Technology, Правосмукалка со канистер, 2700W моќност на моторот, црвена бој..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

ST BM-H03

ST BM-H03

ST BM-H03, Superior Technology, Апарат за печење леб со ексклузивен дизајн, Сива/Бела боја, Голем ЛЦ..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,499 Ден.

Philips HD9351/91

Philips HD9351/91

Philips HD9351/91, Термо бокал, Inox, Моќност 2200W, Запремнина 1,7 Л, Автоматско исклучување, зашти..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

Tefal HT410138

Tefal HT410138

Tefal HT410138, Миксер, Боја бела, Моќност 450W, 5 брзини, Турбо Брзина, Маталки за тесто, Маталки з..

Редовна Цена 2,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,399 Ден.

Philips HP8663/00

Philips HP8663/00

Philips HP8663/00, Четка за коса, 3 додатоци, моќност 800W, Јонизатор, 2 ротирачки четки, 38мм термо..

Редовна Цена 2,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,699 Ден.

Philips GC7051/30

Philips GC7051/30

Philips GC7051/30, Пегла на пареа, Боја Виолетова, OptimalTemp, 2400W, Парогенератор, мах. 5.5 bar п..

Редовна Цена 12,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,299 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Машинки за бричење