Бренд: ST
Краток опис: ST NT-100T, Superior Technology, 3 во 1 Машинка за кратење влакн
Достапност:
Шифра: 31114
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 161
Редовна Цена:
399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 399 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST NT-100T, Superior Technology, 3 во 1 Машинка за кратење влакна во нос, уши и веѓи, сребрена боја, заштитно капаче, користи АА батерија (не е вклучена)
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира