Бренд: Philips
Краток опис: Philips CR1620/00B, 3.0V coin 1-blister (16.0x 2.0)
Достапност:
Шифра: 30464
Прегледи: 18

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips CR1620/00B, 3.0V coin 1-blister (16.0x 2.0)
Можеби ќе Ве интересира