Бренд: SONY
Краток опис: SONY SRSXB12H.CE7, Portable Wireless Speaker with Bluetooth, NFC
Достапност:
Шифра: 30422
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 56

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY SRSXB12H.CE7, Portable Wireless Speaker with Bluetooth, NFC, EXTRA BASS, Frequency response: 20Hz-20KHz, Extra Bass, USB charging, IP67 Waterproof Rating, 16hr battery life, Grey
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019