Бренд: SONY
Краток опис: SONY CR1620B1A, Lithium battery 5pcs type CR1620, 3V
Достапност:
Шифра: 30372
Прегледи: 198

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY CR1620B1A, Lithium battery 5pcs type CR1620, 3V