Бренд: SONY
Краток опис: SONY SRSXB10Y.CE7, Portable Wireless Speaker with Bluetooth, NFC
Достапност:
Шифра: 30371
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY SRSXB10Y.CE7, Portable Wireless Speaker with Bluetooth, NFC, Frequency response: 20Hz-20KHz, Extra Bass, USB charging, IPX5 Waterproof Rating, 16hr battery life, Yellow
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela