Бренд: SONY
Краток опис: SONY HTXF9000.CEL, 2.1ch soundbar with with Dolby Atmos, Wi-Fi,
Достапност:
Шифра: 30353
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 254

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY HTXF9000.CEL, 2.1ch soundbar with with Dolby Atmos, Wi-Fi, Bluetooth, Soundbar 200W, wireless subwoofer 100W, Ultra slim design, Dolby TrueHD/Atmos, USB, HDMI, Bluetooth 4.2, black color
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира