Бренд: SONY
Краток опис: SONY GTKXB60B.CEL, Wireless speaker, Black, Bluetooth and NFC, I
Достапност:
Шифра: 30326
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 432

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY GTKXB60B.CEL, Wireless speaker, Black, Bluetooth and NFC, Ideal for party, built-in multi-coloured LED speaker lights, Extra Bass, Audio in/Audio out, USB, Mic input, DSEE upscales compressed digital music files (MP3, ACC, ATRAC, and WMA), Stream and control from selected smartphones, Great sounding music in one step with ClearAudio+ , Speaker Light, Strobe Flash, Remote control, 14 hours of battery life
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира