Бренд: SONY
Краток опис: SONY MDRAS210B.AE, 12g in-ear headphones with adjustable loop h
Достапност:
Шифра: 30278
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 128

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY MDRAS210B.AE, 12g in-ear headphones with adjustable loop hangers, 13.5mm driver, 1.2m cord and splashproof design, black
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира