Бренд: SONY
Краток опис: SONY CFDS70B.CET, Compact CD & Cassette Player with FM/AM Radio,
Достапност:
Шифра: 30275
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 363

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY CFDS70B.CET, Compact CD & Cassette Player with FM/AM Radio, LCD Display, sleep-timer, Enjoy music from CDs, tapes, digital media players (Audio in) and radio, Cassette deck with recording functions, headphone output, Compact-sized Boombox to take it easily anywhere, black
Напреден Филтер
Бренд SONY
Можеби ќе Ве интересира