Бренд: SONY
Краток опис: SONY MHCGT4D.CEL, Hi Power Home audio System with Bluetooth, NFC
Достапност:
Шифра: 30271
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 144
Редовна Цена:
49,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 49,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY MHCGT4D.CEL, Hi Power Home audio System with Bluetooth, NFC, FM radio with RDS, remote controller, LCD display with clock, S-Force Front Surround, DSEE, Party Chain, Powerful and compact sound system with DJ sound effects, Mega Bass technology, Karaoke function, Bluetooth with support for NFC or party function Chain, Analog Audio Input (x1), Analog Audio Output (x1), Digital Audio Input (x1), Composite Video Output (x1), USB Port (x1), Speaker Output Front (x1), Microphone Input (x2), Tweeter Unit Size (4cm x 1 cone type), Mid Unit Size (8cm x 2 cone type)
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира