-6%
Pioneer S-CN301-LR, HiFi Speakers pair 2.0, brown wood,2ways, passive, 100W, Woofer 10cm, Tweeter 2cm, Frequency response 45-40000Hz, sensitivity 90dB/W, 6Ohm impedantion, Sound tuned by Andrew Jones, 21 mm-thick speaker baffle eliminates unwanted vibration

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Pioneer S-CN301-LR

  • Бренд: Pioneer
  • Краток опис: Pioneer S-CN301-LR, HiFi Speakers pair 2.0, brown wood,2ways, pa
  • Шифра: 30228
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 16,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 15,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 16,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, Hi Fi Аудио/Видео уреди за дома