Бренд: Philips
Краток опис: Philips SWV2540W/10, Scart cable 1,5 m
Достапност:
Шифра: 30211
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips SWV2540W/10, Scart cable 1,5 m
Напреден Филтер
Бренд Philips
Тип Аудио/Видео
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019