Бренд: SONY
Краток опис: SONY MDRXB50APW.CE7, Extra Bass In Ear, White, with MIC, Nominal
Достапност:
Шифра: 30169
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 14
Редовна Цена: 2,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,399 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY MDRXB50APW.CE7, Extra Bass In Ear, White, with MIC, Nominal Impedance: 40 Ohm, Sensitivity: 106 dB, Frequency response 4 - 24-000 Hz, Connector: 3.5mm Jack, gold-plated L-shaped plug, Extra Bass, Cable length: 1.2 meters
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.