Бренд: Pioneer
Краток опис: Pioneer X-CM52BT-K/Y8, Micro DVD/MP3 CD System, Black color, Blu
Достапност:
Шифра: 30080
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 240

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Pioneer X-CM52BT-K/Y8, Micro DVD/MP3 CD System, Black color, Bluetooth, USB, iPod/iPhone/iPad playback, FM Tuner, 2x15W RMS, LCD Display, Wake up timer (can use audio from Apple, USB, FM, CD), Bass enhancer P-BASS, 1x HDMI, 1x compnent video, 1x composite video, 1x Headphone output, 1x Audio input, 1x Line In (RCA, remote controller
Напреден Филтер
Бренд Pioneer

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира