Бренд: Pioneer
Краток опис: Pioneer SE-MJ711-L ,Fully Enclosed Extreme Bass Dynamic Headphon
Достапност:
Шифра: 29997
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 198

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Pioneer SE-MJ711-L ,Fully Enclosed Extreme Bass Dynamic Headphones, excellent for outdoor, blue, Frequency response 10-25000 Hz, Impedance 32 ohms, Max input power 1000mW, Sensitivity 102dB, 40mm driver units, 3.5mm connector, 1.2m cord length
Напреден Филтер
Бренд Pioneer
Можеби ќе Ве интересира