Бренд: Philips
Краток опис: Philips SHE8100SL/00, In-Ear Headphones, Silver, Aluminium housi
Достапност:
Шифра: 29926
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 134

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips SHE8100SL/00, In-Ear Headphones, Silver, Aluminium housing, Frequency response: 8 - 24 000 Hz, Magnet type: Neodymium, Sensitivity: 107 dB, Speaker diameter: 8.6 mm, Maximum power input: 30 mW, Impedance: 16 ohm, Cable length: 1.2 m, Connector: 3.5 mm, Finishing of connector: nickel plated
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира