Philips SHE8100SL/00, In-Ear Headphones, Silver, Aluminium housing, Frequency response: 8 - 24 000 Hz, Magnet type: Neodymium, Sensitivity: 107 dB, Speaker diameter: 8.6 mm, Maximum power input: 30 mW, Impedance: 16 ohm, Cable length: 1.2 m, Connector: 3.5 mm, Finishing of connector: nickel plated

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips SHE8100SL/00

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips SHE8100SL/00, In-Ear Headphones, Silver, Aluminium housi
  • Шифра: 29926
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена:

    1,299 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Genius SW-5.1 1020 speakers

Genius SW-5.1 1020 speakers

Genius SW-5.1 1020 speakers, 26W, all from wood..

Редовна Цена 2,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,899 Ден.

ASUS PRIME Z270-P

ASUS PRIME Z270-P

ASUS PRIME Z270-P, Intel® Socket 1151 for 7th/6th Generation Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Cel..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,599 Ден.

Philips SHL5005WT/00

Philips SHL5005WT/00

Philips SHL5005WT/00, Headphones with mic, 32mm speaker drivers give you great sound with deep base,..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Pioneer SE-MJ512-K

Pioneer SE-MJ512-K

Pioneer SE-MJ512-K, Fully Enclosed Dynamic Foldable Headphones, black, Frequency response 11-24000 H..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,399 Ден.

Kingston 480GB SSDNow V300 SAT

Kingston 480GB SSDNow V300 SAT

Kingston 480GB SSDNow V300 SATA3 2 7mm, SV300S37A/480G..

Редовна Цена 6,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,099 Ден.

SONY MDRV55W.AE

SONY MDRV55W.AE

SONY MDRV55W.AE, Overhead headphones, White, closed type, 40mm neodymium driver unit, golden-plated ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,699 Ден.

17.99.1133-2 VALUE Dual LCD Ar

17.99.1133-2 VALUE Dual LCD Ar

17.99.1133-2 VALUE Dual LCD Arm, Desk Clamp..

Редовна Цена 4,290 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,290 Ден.

Belkin BLUETOOTH USB+EDR ADPTR

Belkin BLUETOOTH USB+EDR ADPTR

Belkin BLUETOOTH USB+EDR ADPTR*CLASS1;v2.1 F8T017ng..

Редовна Цена 710 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

710 Ден.

21.15.0475-20 ROLINE FTP Patch

21.15.0475-20 ROLINE FTP Patch

21.15.0475-20 ROLINE FTP Patch Cord Cat.5e, black, 20m..

Редовна Цена 750 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

750 Ден.

11.99.6218-50 VALUE RS-232 Cab

11.99.6218-50 VALUE RS-232 Cab

11.99.6218-50 VALUE RS-232 Cable DB9 M - F, 1.8m..

Редовна Цена 159 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

159 Ден.

Hama 46020 DM 20 Dynamic Micro

Hama 46020 DM 20 Dynamic Micro

Hama 46020 DM 20 Dynamic Microphone, The Hama DM-20 Dynamic Microphone is a high-performance mono om..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

Pioneer SE-CL501-R/EW5

Pioneer SE-CL501-R/EW5

Pioneer SE-CL501-R/EW5, Dynamic In Ear headphones, red, Frequency response 20-20000 Hz, Impedance 24..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

TP-Link TL-MR3420 300Mbps 3G/4

TP-Link TL-MR3420 300Mbps 3G/4

TP-Link TL-MR3420 300Mbps 3G/4G Wireless N Router, Compatible with LTE/HSPA+/HUUPA/HSDPA/UMTS/EVDO U..

Редовна Цена 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,849 Ден.

Philips SHL4405BK/00; Headphon

Philips SHL4405BK/00; Headphon

Philips SHL4405BK/00; Headphones with mic, High power 32mm speaker drivers for clear sound, Remote c..

1,299 Ден.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Слушалки, микрофони и звучници