Бренд: SONY
Краток опис: SONY HCDSHAKEX3.CEL, SHAKE X3 High Power Home Audio System with
Достапност:
Шифра: 29844
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 342

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY HCDSHAKEX3.CEL, SHAKE X3 High Power Home Audio System with Bluetooth and NFC, Ideal for party, built-in multi-coloured LED speaker lights, 2200W RMS, Audio in/Audio out, USB, FM radio, 3-way speaker and a 300mm driver unit, DSEE upscales compressed digital music files (MP3, ACC, ATRAC, and WMA), Stream and control from selected smartphones with SongPal, Great sounding music in one step with ClearAudio+ , LCD Display, remote control
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира