Бренд: Philips
Краток опис: Philips LR03P4B/10, 4x AAA power alkaline batteries, blister
Достапност:
Шифра: 29757
Прегледи: 13

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips LR03P4B/10, 4x AAA power alkaline batteries, blister
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира