Бренд: Philips
Краток опис: Philips SHE3900PK/00, In-Ear Headphones, Pink, Magnet type: Neod
Достапност:
Шифра: 29663
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 232

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips SHE3900PK/00, In-Ear Headphones, Pink, Magnet type: Neodymium, Frequency response: 6 - 23 500 Hz, Sensitivity: 107 dB, Speaker diameter: 8.6 mm, Maximum power input: 20 mW, Impedance: 16 ohm, Cable length: 1.2 m, Connector: 3.5 mm, Finishing of connector: nickel plated
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019