Бренд: Various
Краток опис: Google Home Mini Smart Wifi Speaker ( White ), Bluetooth 4.1 ,
Достапност:
Шифра: 29476
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 126

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Google Home Mini Smart Wifi Speaker ( White ), Bluetooth 4.1 , Frequency range 2.4 - 5 GHz, Micro-USB B connection, DC input voltage 5V - 1.8 A, Weight 173 g, GA00210-DE
Можеби ќе Ве интересира