Hama 00095290 8SLB Photo frame, Black, 8" TFT LED display in 4:3 format (1024x768 pixels), Supports SD/SDHC/MMC memory cards, Including USB port (type A, USB host, 2.0 high speed), Supported image formats: JPG, JPEG, Supported functions: slide show (with transition effects), random slide show, automatic timer function, duration of image display, display format, multilingual menu, Including calendar and clock

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Hama 00095290 8SLB Photo frame

  • Бренд: HAMA
  • Краток опис: Hama 00095290 8SLB Photo frame, Black, 8" TFT LED display in 4:3
  • Шифра: 29470
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Дигитални Фото Рамки