Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00095290 8SLB Photo frame, Black, 8" TFT LED display in 4:3
Достапност:
Шифра: 29470
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 125
Редовна Цена:
2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00095290 8SLB Photo frame, Black, 8" TFT LED display in 4:3 format (1024x768 pixels), Supports SD/SDHC/MMC memory cards, Including USB port (type A, USB host, 2.0 high speed), Supported image formats: JPG, JPEG, Supported functions: slide show (with transition effects), random slide show, automatic timer function, duration of image display, display format, multilingual menu, Including calendar and clock

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира