Бренд: MANTA
Краток опис: MANTA MA417 Rainbow Eye Bluetooth speaker, white, 3W RMS, 700mAh
Достапност:
Шифра: 29463
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 308

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MANTA MA417 Rainbow Eye Bluetooth speaker, white, 3W RMS, 700mAh battery, FM Radio, Handsfree option, Frequency response: 170 Hz - 15 kHz. 3.5mm connector, built in microphone
Напреден Филтер
Бренд MANTA

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира