MANTA MA417 Rainbow Eye Bluetooth speaker, white, 3W RMS, 700mAh battery, FM Radio, Handsfree option, Frequency response: 170 Hz - 15 kHz. 3.5mm connector, built in microphone

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

MANTA MA417 Rainbow Eye Blueto

  • Бренд: MANTA
  • Краток опис: MANTA MA417 Rainbow Eye Bluetooth speaker, white, 3W RMS, 700mAh
  • Шифра: 29463
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,099 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,099 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,099 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST-40ME5500

ST-40ME5500

ST-40ME5500, 40" (102cm) Android SMART Full HD LED TV, Superior Technology, integrated WiFi, Resolut..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

ST-32ME4100

ST-32ME4100

ST-32ME4100, 32" (82cm) Superior Technology LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, High Dynamic Cont..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

SONY BRAVIA KD49XE7005BAEP

SONY BRAVIA KD49XE7005BAEP

SONY BRAVIA KD49XE7005BAEP, 49" (123cm) SMART 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionflo..

Редовна Цена 41,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,999 Ден.

ST MXV+II

ST MXV+II

ST MXV+II, Superior technology, 4K Android SMART Computer, Black color, CPU RK3229 Quad core Cortex ..

Редовна Цена 3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

BRATECK TV Bracket ELP07-44F

BRATECK TV Bracket ELP07-44F

BRATECK TV Bracket ELP07-44F, For 26" to 47" LCD/LED TV, Fit mounting patterns up to 220 x 202mm, Fi..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

SONY MHCV81D.CEL

SONY MHCV81D.CEL

SONY MHCV81D.CEL, High Power Home Audio System with Bluetooth and Wi-Fi, Speaker size 30", FM radio ..

44,999 Ден.

SONY BRAVIA KD49XF8505BAEP

SONY BRAVIA KD49XF8505BAEP

SONY BRAVIA KD49XF8505BAEP, 49" (123cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionf..

Редовна Цена 64,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

55,999 Ден.

SONY DSXA200UI.EUR

SONY DSXA200UI.EUR

SONY DSXA200UI.EUR, Car MP3/WMA player with USB port, Red backlit, front AUX, 4x55W, FM radio with R..

Редовна Цена 3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,799 Ден.

ONE FOR ALL URC3910

ONE FOR ALL URC3910

ONE FOR ALL URC3910, Universal remote controller for TV, Slimline, Pre-Programmed, Operates: TV; Fun..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

LG 43UJ630V

LG 43UJ630V

LG 43UJ630V, 43"(108cm) 4K UltraHD SMART LED TV, Resolution 3840x2160 , 1600 PMI, Active HDR, 4K ups..

Редовна Цена 29,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

25,999 Ден.

SAMSUNG UE43MU6122KXXH

SAMSUNG UE43MU6122KXXH

SAMSUNG UE43MU6122KXXH, 43" (108cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, PurColour, PQI 1300..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,999 Ден.

ONE FOR ALL SV9453

ONE FOR ALL SV9453

ONE FOR ALL SV9453, HD 44dB Amplified Yagi outdoor antenna Global, HD Ready, DVB-T/T2 signals, UHF, ..

Редовна Цена 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,899 Ден.

PHILIPS 32PHT4101 32

PHILIPS 32PHT4101 32" (82cm) A

PHILIPS 32PHT4101 32" (82cm) ANDROID SMART LED TV, Resolution 1.366 x 768, HD Ready, 200PPI , Digita..

Редовна Цена 16,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

Remote Control for ST-48SLH500

Remote Control for ST-48SLH500

Remote Control for ST-48SLH5000..

399 Ден.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, Hi Fi Аудио/Видео уреди за дома