Бренд: SONY
Краток опис: SONY NWZB183FB.CEW, Walkman MP3/WMA Player, black, LCD Display,
Достапност:
Шифра: 29451
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 37
Редовна Цена: 3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY NWZB183FB.CEW, Walkman MP3/WMA Player, black, LCD Display, 4GB memory, Distinctive design with aluminium finish, AM/FM radio, Up to 20 hours of battery life, 3-minute Quick Charge, USB, In ear headphones included, Rechargeable battery
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.