Бренд: ST
Краток опис: IMP-1009R, 3.5" HDD 1080P Media Player, BT download: Support BT
Достапност:
Шифра: 29249
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 539

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
IMP-1009R, 3.5" HDD 1080P Media Player, BT download: Support BT download to internal hard disk, HDMI1.3 output, Optical output, Coaxial output, Y/Pb/Pr output, AV output, Ethernet input, USB: USB 2.0, USB HOST 2.0, Support Network TV and online video streaming,YOUTUBE,CNN,Internet radio., Audio playback File Format: MP3, WMA, M4A (AAC), WAV,OGG, LPCM, FLAC, AC3, DTS, Video playback: MKV, TS, M2TS, MTS, TP, TRP,WMV, IFO, ISO, VOB, DAT,AVI,MPG, MP4, MOV, RM, RMVB,DIVX, XVID, FLV etc, Support Photo format: JPEG, BMP, PNG etc, Card reader: support SD/SDHC/MMC/MS/MS Pro/MS Pro Duo/Mini SD/T-Flash etc
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира