Mini HD Multimedia Player WesternDigital Component Composite USB WDBAAM

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Mini HD Multimedia Player West

  • Бренд: WesternDigital
  • Краток опис: Mini HD Multimedia Player WesternDigital Component Composite USB
  • Шифра: 29210
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,290 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,290 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,290 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

SONY MHCGT4D.CEL

SONY MHCGT4D.CEL

SONY MHCGT4D.CEL, Hi Power Home audio System with Bluetooth, NFC, FM radio with RDS, remote controll..

49,999 Ден.

Pioneer X-CM52BT-K/Y8

Pioneer X-CM52BT-K/Y8

Pioneer X-CM52BT-K/Y8, Micro DVD/MP3 CD System, Black color, Bluetooth, USB, iPod/iPhone/iPad playba..

Редовна Цена 13,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,499 Ден.

PHILIPS 49PFS5301

PHILIPS 49PFS5301

PHILIPS 49PFS5301, 49" (124cm) SMART FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, Full HD, 1080p, 200HZ ..

Редовна Цена 30,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

Arielli LED32DN6T2 Smart

Arielli LED32DN6T2 Smart

Arielli LED32DN6T2 Smart, 32" (82cm), Android SMART LED TV, integrated WiFi, HD Ready, Resolution 13..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,499 Ден.

SONY XSFB1030.U

SONY XSFB1030.U

SONY XSFB1030.U, Car speakers, 10cm 3-Way Mega Bass Coaxial Speakers, 220W..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,699 Ден.

ST-40KL5500

ST-40KL5500

ST-40KL5500, 40" (102cm) Android SMART Full HD LED TV, Superior Technology, integrated WiFi, Resolut..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

TP-Link BS1001

TP-Link BS1001

TP-Link BS1001, Bluetooth Speaker, Bluetooth 4.1, portable design,single speaker, 60 feet..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,199 Ден.

LG 55UH600V

LG 55UH600V

LG 55UH600V, 55"(139cm) 4K Ultra HD SMART LED TV, Resolution 3840x2160 , UHD Mastering Engine, 4K up..

Редовна Цена 45,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

34,999 Ден.

PHILIPS 49PUS7502

PHILIPS 49PUS7502

PHILIPS 49PUS7502, 49" (123cm) Ultra Slim Android UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4..

Редовна Цена 56,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

49,999 Ден.

PHILIPS 32PFS5823

PHILIPS 32PFS5823

PHILIPS 32PFS5823, 32" (82cm) SMART FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, PPI 500, Pixel Plus HD,..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

ROADSTAR MPS-020/PK

ROADSTAR MPS-020/PK

ROADSTAR MPS-020/PK, SHUFFLE MP3 PLAYER WITHOUT FLASH MEMORY, SLOT-IN FOR MICRO SD CARD, ALUMINIUM C..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Hama 78302 LCD/TFT Cleaner SET

Hama 78302 LCD/TFT Cleaner SET

Hama 78302 LCD/TFT Cleaner SET, 200ml pump spray + premium microfibre cloth, anti static effect, ant..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

PHILIPS 55PUS7303

PHILIPS 55PUS7303

PHILIPS 55PUS7303, 55" (139cm) Ultra Slim Android UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4..

Редовна Цена 48,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

41,999 Ден.

Philips BT100M/00

Philips BT100M/00

Philips BT100M/00, Bluetooth wireless portable speaker, Pink, Compatibility wit Android and iOS, Blu..

Редовна Цена 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, Мултимедијални плеери