Бренд: WesternDigital
Краток опис: Mini HD Multimedia Player WesternDigital Component Composite USB
Достапност:
Шифра: 29210
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 64
Редовна Цена:
3,290 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,290 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Mini HD Multimedia Player WesternDigital Component Composite USB WDBAAM
Напреден Филтер
Бренд Western Digital

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.