Бренд: Roline
Краток опис: 11.99.5682-10 VALUE HDMI Ultra HD Cable + Ethernet (UHD-1), M/M,
Достапност:
Шифра: 28630
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 172

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.99.5682-10 VALUE HDMI Ultra HD Cable + Ethernet (UHD-1), M/M, 3m
Можеби ќе Ве интересира