Бренд: Roline
Краток опис: 11.99.5780-10 VALUE DisplayPort Cable, DP - HDTV, M/M, 1m
Достапност:
Шифра: 28557
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 287

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.99.5780-10 VALUE DisplayPort Cable, DP - HDTV, M/M, 1m
Напреден Филтер
Бренд Roline
Можеби ќе Ве интересира