Бренд: TP-Link
Краток опис: TP-Link Archer T9E, AC1900 Wi-Fi PCI Express Adapter, Broadcom,
Достапност:
Шифра: 28536
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 319

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TP-Link Archer T9E, AC1900 Wi-Fi PCI Express Adapter, Broadcom, 3T3R, 1300Mbps at 5GHz + 600Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, Beamforming,3 detachable antennas
Напреден Филтер
Бренд TP-Link
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019