Бренд: TP-Link
Краток опис: TP-Link TL-MR3620 AC1350 3G/4G Wireless Dual Band Router, Compat
Достапност:
Шифра: 28535
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 405

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TP-Link TL-MR3620 AC1350 3G/4G Wireless Dual Band Router, Compatible with LTE/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS/EVDO USB modem, 3G/WAN failover, 867Mbps at 5GHz+450Mbps at 2.4GHz,802.11ac/a/b/g/n,Tether, 3 fixed antennas
Напреден Филтер
Бренд TP-Link
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019