Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Dual-Band Wireless Gigabit Route RT-AC3200 Wifi 4-port Giga
Достапност:
Шифра: 28506
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 66
Редовна Цена: 15,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,499 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Dual-Band Wireless Gigabit Route RT-AC3200 Wifi 4-port Gigabit Gaming Router with AiProtection, External antenna x 6, Network Standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6, Coverage: Large homes, Memory: 128 MB Flash, 256 MB RAM, Operating Frequency: 2.4G Hz, 5 GHz-1, 5 GHz-2, Encryption: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , Radius with 802.1x, WPS support, Firewall: SPI intrusion detection,DoS protection, Access control: Parental control, Network service filter, URL filter, Port filter, Management: UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP Client, DDNS, Port Trigger, Port Forwarding, DMZ, System Event Log, Ports: RJ45 for 10/100/1000/Gigabits BaseT for WAN x 1, RJ45 for 10/100/1000/Gigabits BaseT for LAN x 4, USB 2.0 x 1, USB 3.0 x 1, Button: WPS Button, Reset Button, Power Button, Wireless on/off Button, LED on/off Button, Color: Black

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.