Бренд: TP-Link
Краток опис: TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless PCI Express Adapter, Atheros
Достапност:
Шифра: 28450
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 326

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless PCI Express Adapter, Atheros, 1T1R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, 2 detachable antennas
Напреден Филтер
Бренд TP-Link
Можеби ќе Ве интересира