Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Wireless Router RT-N66U, 300Mbps, Network Standard: IEEE 80
Достапност:
Шифра: 28438
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 416

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Wireless Router RT-N66U, 300Mbps, Network Standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IPv4, IPv6, Firewall: SPI intrusion detection,DoS protection Detachable antenna x 3, Operating Frequency: 2.4GHz/5GHz, Ports: 4 x RJ45 for 10/100/1000/Gigabits BaseT for LAN, 1 x RJ45 for 10/100/1000/Gigabits BaseT for WAN, USB 2.0 x 2, LED Indicator: LAN x 4, WAN x 1, AIR x 2, USB x 1
Напреден Филтер
Бренд Asus
Можеби ќе Ве интересира