Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH 24port internet switch Hub
Достапност:
Шифра: 28272
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 217

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH 24port internet switch Hub
Можеби ќе Ве интересира