Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Wireless Router RT-N12E Wireless N Router, 300Mbps High Spe
Достапност:
Шифра: 28200
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 679

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Wireless Router RT-N12E Wireless N Router, 300Mbps High Speed, Remote management, DHCP server, WAN DHCP client, WAN: 1 x RJ45 for 10/100 BaseT, LAN: 4 x RJ45 for 10/100 BaseT; Hardware EZ Switch for router, repeater and AP mode quickly changing, P/N: RT-N12E/EU/13/P_EU, 90-IG29002M01-3PA0
Напреден Филтер
Бренд Asus
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019