Бренд: Roline
Краток опис: 21.99.3097-5 VALUE, 32bit Gigabit cardBus Adapter
Достапност:
Шифра: 28123
Прегледи: 253

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
21.99.3097-5 VALUE, 32bit Gigabit cardBus Adapter
Можеби ќе Ве интересира