Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 64GB microSDHC Canvas Select 100R CL10 UHS-I Card + SD
Достапност:
Шифра: 26894
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 64GB microSDHC Canvas Select 100R CL10 UHS-I Card + SD Adapter, Speeds up to 100 MB/s Read, SDCS2/64GB
Можеби ќе Ве интересира