Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 16GB USB Flash Drive UD330, Red, Folding-Cover Design, En
Достапност:
Шифра: 26825
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 16GB USB Flash Drive UD330, Red, Folding-Cover Design, Enhanced Durability - Manufactured with the Chip-On-Board (COB) process, AUD330-16G-RRD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA