Бренд: ST
Краток опис: Bluetooth High Quality headset ST3A-Metal, Color: Silver, BOX pa
Достапност:
Шифра: 26684
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 404

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Bluetooth High Quality headset ST3A-Metal, Color: Silver, BOX packing
Можеби ќе Ве интересира